Je Ján Levoslav Benčík udavač?

Prednedávnom sme sa dostali do konfrontácie so známym aktivistom Jánom Benčíkom. Tohto pána vyviedlo z miery, keď sme sa ho opýtali na to, koľko ľudí už udal. Neskôr sa aj vo svojom blogu voči prívlastku udavač ohradil, pričom poukázal na to, že udal len ľudí, ktorí sa mu vyhrážali. Každý občan má právo (povinnosť) podať trestné oznámenie aj pri tom najmenšom podozrení, že došlo k porušeniu zákonov. Je však aktivita pána Benčíka o nahlasovaní porušenia zákonov a monitorovaní nebezpečných extrémistov, ako to tvrdí on sám, alebo ide o prenasledovanie ľudí s iným názorom?

One Comment on “Je Ján Levoslav Benčík udavač?”

  1. My name is Pete and I want to share a proven system with you that makes me money while I sleep! This system allows you to TRY the whole thing for F R E E for a whole 30 days! That’s right, you can finally change your future without giving up any sensitive information in advance! I signed up myself just a while ago and I’m already making a nice profit.

    In short, this is probably the BEST THING THAT EVER HAPPENED TO YOU IF YOU TAKE ACTION NOW!!!

    If you’re interested in knowing more about this system, go to http://globalviralmarketing.com/?ref=qkgWOPkN5RoC1NWh and try it out. Again, it’s FREE!

    You can thank me later

    /Pete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *