Spúšťame vlastný videoportál – Vimo.sk

KONZERVATÍVNE NÁZORY MUSÍME PREZENTOVAŤ NAHLAS A BEZ STRACHU Z CENZÚRY! PRINÁŠAME NOVÝ VIDEOPORTÁL VIMO.SK

Cenzúra, s ktorou sa stretávame na rôznych sociálnych sieťach, vrátane youtube už nikoho z nás naozaj nebaví. Nemáme dôvod hanbiť sa za svoje názory a hrdo stáť za tým čo je tradičné, hodnotné, morálne a správne! Našim fanúšikom preto chceme poskytovať obsah bez obmedzení a budeme radi, keď si od nás všetko vždy nájdu na jednom mieste.

Preto sme vytvorili vlastný videoportál VIMO.SK Stále však všetko robíme len v rámci voľného času na báze dobrovoľnosti a príspevky za posledné dva mesiace len tesne vystačili na pokrytie nájmov a iných poplatkov. 🙁 Snažíme sa však čo to ide a vysielame už štyrikrát do týždňa s ambíciou v krátkej dobe zaviesť ešte jednu pravidelnú reláciu a vlastné video spravodajstvo. Mesačné poplatky za prevádzku servera a ďalších technických záležitostí portálu VIMO predstavujú niekoľko stoviek eur (navyše budú rásť s množstvom obsahu), no my aj napriek tomu odmietame poskytovať ľuďom náš obsah za nejaký poplatok.

Spoľahli sme sa preto na to, že ľudia, ktorým sa obsah nášho portálu páči, nás budú aj naďalej podporovať v tvorivej práci a my tak budeme vedieť uhrádzať rastúce náklady, s ňou spojené. Preto sme ponúkli ľuďom ďalšiu možnosť ako nás podporiť.

Ak si kúpite 5 eurové mesačné členstvo na portáli vimo.sk, získate:
– možnosť nahrávať na portál vlastné videá a dostávať ich na titulnú stránku,
– špeciálnu značku overeného používateľa pri komentároch,
– sledovať všetky videá bez reklám,
– PODPORIŤ KULTURBLOG 🙂

Na portáli VIMO.SK bude už od piatkovej relácie aj náš vlastný live stream relácií a žiadny ban od technologických korporácií nás tak už v práci nezastaví.

ĎAKUJEME ZA PODPORU. VERÍME, ŽE VIMO A NAŠU PRÁCU VŽDY OCENÍTE.

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853