Čaká Nemecko občianska vojna?

Pred pár dňami prebehla všetkými médiami správa, že istý nemecký muž úmyselne narážal autom do skupiniek cudzincov, s cieľom zabiť ich. Po zatknutí sa priznal, že chcel zabíjať cudzincov aby uchránil Nemcov od ďalšej kriminality. Článok

Kritici multikulturalizmu a liberálnych utópií o harmonickom spolužití v globalizovanom svete hovoria, že príchod takéhoto útoku bol zákonitou nutnosťou vzhľadom na obrovské množstvá útokov imigrantov voči pôvodným Nemcom.

Moslim napadol sekerou ľudí vo vlaku v Nemecku

Moslim pobodal nožom ľudí v Mníchove

Moslim vrazil kamiónom do davu ľudí na vianočných trhoch v Berlíne

Skupinové znásilnenia žien, obťažovanie a krádeže počas Silvestra v Nemeckých mestách

Moslim pobodal nožom 10 ľudí v nemeckom autobuse

Podobných správ by sme vedeli zhromaždiť stovky, pričom drvivá väčšina takýchto útokov sa do médií vôbec nedostane, vzhľadom na veľmi výraznú mieru politickej korektnosti v Nemecku.

Ak teda spolužitie tak rozdielnych kultúr, ako je africká a arabská moslimská kultúra spolu s kresťanskou európskou kultúrou plodí toľko násilia, vyvstáva otázka, k čomu vlastne vedie multikulturalizmus pri svojom úspešnom naplnení?

Nemecko ako výrazne multikultúrny štát sa v súčasnosti stalo centrom európskeho terorizmu, pričom miera krutosti a počet teroristických útokov závratne stúpol po otvorení hraníc štátu všetkým cudzincom bez akýchkoľvek dokladov v roku 2015.

Nárast terorizmu v Nemecku až o 400 % v priebehu posledných dvoch rokov

Na Slovensku sme zatiaľ nemali prípad, kedy by niekto za pokriku Alah akbar pobodal 10tich ľudí v autobuse. Nemali sme prípad, keď náboženskou nenávisťou motivovaný psychopat vrazil dodávkou do davu ľudí, ani prípad kedy by niekto odpálil bombu v dave plnom žien a detí, iba pre svoje choromyseľné náboženské predstavy.

Otázka je, v čom sa teda líšime od Nemecka, a prečo sa u nás takéto hrôzostrašné scény neuskutočňujú? Lebo na svoje územie takmer neprijímame Arabov a Afričanov! Lebo ešte nie sme multikultúrnymi!

Odhliadnuc od prekrásne znejúcich utopických teórií a predstáv naivných jedincov, ktorí si vytvorili svoj vlastný svet, nás pri pohľade na realitu musí napadnúť jediné. Multikulturalizmus plodí násilie a nekonečnú nenávisť. Islamská kultúra, náboženstvo a politický systém je totiž založený na expanzii a podmanení si svojich nepriateľov. A presne podľa tohto scenára sa dnes množstvo moslimov v Európe správa.

Postupne sa nájde čoraz väčšie množstvo pôvodných domácich obyvateľov, ktorí tak ako nemecký muž vezmú „spravodlivosť do svojich rúk“ a vydajú sa vraždiť cudzincov. Tí potom na takéto udalosti budú odpovedať ďalšími vraždami pôvodných Nemcov, až udalosti eskalujú do rozmerov pripomínajúcich občiansku vojnu.

Ak sa čosi v Nemeckej imigračnej politike zásadne nezmení, a ak Nemecko nezačne okamžite vyhosťovať imigrantov, tak mu už nebude pomoci.

3 Comments on “Čaká Nemecko občianska vojna?”

 1. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at kulturblog.sk promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *